юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Гучний прогноз
31мая
Автор: admin
Гучний прогноз
Гучний прогноз Володимира Гройсмана щодо вступу України до ЄС
Нинішній Прем’єр-міністр вважає,що Україна може вступити до ЄС,але спочатку треба забезпечити зміни у самій країні.
Усім зрозуміло,що у такому страні Україну навряд приймуть у Європейський Союз адже у останнього багато критеріїв до вступу,яким країна повинни відповідати. А ми сьогодні ще дуже далекі від цього.Гройсман заявляє ,що завершення єтапу ратифікації з ЄС свідчить про те,що нам необхідно робити зміни швидше та краще.Але наголошє,що треба буде прикласти немало зусиль задля цього.Проте Прем’єр упевнений,що Україна може в найближчій середньотерміновій перспективі стати повноправним членом Європейського Союзу.Закріпив свою промову Прем’єр-міністр тим,що Україна отримала «безвіз» і 30 травня 2017 року Сенат Нідерландів схвалив ратифікацію Згоди про асоціацю України з Євросоюзом. Нагадаємо,що Нідерланди зробили це останніми.
Не дивлячись на те,що пролунала така гучна заява,сильно сподіватись на «середньотермінову перспективу» вступу до ЄС не варто.Усі реально розуміють ,що одною з причин ,з якої нами ЄС нам може відмовити-це конфлікт на Донбасі,а влада мало що робить для урегулювання конфлікту. То що нам очікувати ? Невже все-таки в перспективі стоїть вирішення цього питання? Чи це чергові обіцянки влади?
Ці питання потрібно вирішувати терміново,але досі за 3 роки не знаходили цього доленосного рішення. Наша юридична компанія сподівається, що цього разу заява Прем’єра буде правдивою.