юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Хто захистить народ від ДФС?
22мая
Автор: admin
Хто захистить народ від ДФС?

Податковим законодавством передбачено штрафи за подання звітності з порушенням регламентованих строків.

Однак що робити та куди звертатися за захистом від свавілля органів ДФС України?

Як відновити припинений договір про визнання електронних документів органами ДФС в односторонньому порядку без будь-яких законних підстав?

Законом передбачено єдиний спосіб – звертатися до суду.

З нашого досвіду стверджуємо, що насправді процедура боротьби з контролюючими органами за свої права та інтереси набагато складніша, ніж прописано в нормативно-правових актах. Тому, надаючи якісні юридичні послуги, наша компанія в першу чергу допомагає клієнтам полегшити процеси та складнощі.

На шляху до відновлення порушеного права з вини або службової недбалостs посадових осіб ДФС України, при зверненні до суду необхідно бути готовим до того, що розгляд справи розпочнеться, в кращому випадку через три місяці. В Окружному адміністративному суді міста Києва, як показує сьогоднішня практика, перше судове засідання буде призначено на кінець осені, тобто через 6 місяців з дня подачі позовної заяви.

Підсумовуючи викладене, приходимо до висновку, що захист прав Бізнесу нівелюється державою. Безкарність органів ДФС України руйнує інвестиційний клімат країни та примушує легальні Підприємства уходити в тінь.

Сподіваємося на швидку судову реформу, яка в найближчий час дозволить оперативно, в короткі проміжки часу, захищати права платників податків від незаконного розірвання договорів про визнання електронних документів.