юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Конферансье з дпі
23июня
Автор: admin
Конферансье з дпі

Важливою новиною цього тижня стала наявність у штатному розписі Об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України посади «конферансье». Нам вдалося з’ясувати, що особа, яка працює на цій посаді відповідає виключно за особисті зустрічі керівника Контролюючого органу. Зокрема якщо Вам, як директору або засновнику Підприємства необхідно попасти на прийом до керівника податкового органу, необхідно знайти та зателефонувати конференсьє, а вже потім домовитися про зустріч. Для того, щоб відновити дію Договору про визнання електронних документів, по внутрішнім правилам органів ДФСУ, директор має особисто, головне — одноособово, завітати в гості до керівника територіального органу ДФСУ.

Наші правозахисники, які активно займаються юридичними послугами по всій Україні, здивовані таким «внутрішнім порядкам», але ще більше здивування було на обличчях працівників суду, коли вони почути таку процедуру.

Тому не варто шукати правди там де її бути не може. За відновленням своїх прав та захистом інтересів радимо звертатися до суду. В будь-якому випадку такий шлях законний, а головне менш затратний в грошовому еквіваленті.