юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Масова антикорупційна операція в 15 областях України.454 обшуки податківців одночасно.
24мая
Автор: admin
Масова антикорупційна операція в 15 областях України.454 обшуки податківців одночасно.

Ще одне підтвердження, що в ДФС працюють шахраї, крадії та злочинці. Головний військовий прокурор України А. Матіос повідомив,що Нацполіція спільно з військовою прокуратурою проводять 454 обшуки у податківців.У рамках одномоментної антикорупційної операції.
Затримані будуть доставлені до Києва.
До операції залучено близько 1700 співробітників Нацполіції та 500 військових прокурорів.Відбуваються масові арешти людей.Їх відправляють до Печерського суду міста Києва для розгляду по суті клопотань про обрання запобіжного заходу-арешту.
По екс-міністру доходів і зборів Клименко розпочато досудове розслідування.Він притягнутий до відповідальності за 3 млрд незаконно відшкодованих ПДВ. наразі триває операція стосовно перших керівників та їх заступників “державних податкових адміністрацій”стосовно недоотримання державою 97 млрд грн.

злочини ДФС

Правоохоронці затримали вже 23 представників податкових адміністрацій .Проте ці люди не є при владі,але як зазначає Матіос, скоро привезуть діючого начальника служби безпеки генерал-лейтенанта Денисюка.
На цю операцію було витрачено чимало державних коштів,та чи принесе вона прибуток державі-варто лише гадати. Де гарантія того,що затримані не вийдуть під заставу?Треба боротися з корупцією,а не сипати пил у вічі народу.Певно,влада проводить перевірки саме таким чином саме через те,що Європа постійно намагається контролювати, куди ідуть кошти,що вони виділяють на боротьбу з корупцією,а Рада потім аргументує витрати глобальними перевірками.Чи це реальна боротьба чи просто показові виступи,дізнаємося невдовзі.