юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Митна служба разом з ДФС п`ятий день обшукують всі посилки “Нової пошти”
26мая
Автор: admin
Митна служба разом з ДФС п`ятий день обшукують всі посилки “Нової пошти”

Пресс-служба “Нової пошти” опублікувала  на своїй сторінці у Facebook тревожне повідомлення про те,що вже п`ятий день працівники внутрішньої безпеки втручаються  в роботу сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень на сортувальній станції, куди надходять посилки з міжнародних напрямків. Не надаючи жодних пояснень, вони оглядають усі без винятків посилки, несанкціоновано фотографують та знімають на відео прийом посилок з авіа та навіть автомобільних рейсів і заважають їхній обробці, створюючи штучні перешкоди. Необгрунтоване втручання в нашу роботу з боку ДФС призводить до затримки доставок нашим клієнтам та до накладення штрафних санкцій з боку інших державних органів. При цьому будь-яких порушень, які б давали підстави для такої поглибленої уваги, не виявлено.

“Нова пошта” не може зрозуміти,звідки у ДФС стільки уваги до їх компанії адже податки сплачуються регулярно і в повній мірі. Враховуючи декілька інформацыйних атак збоку  зацікавлених осіб/підприємств , компанія сприйняла цей жест, як спробу дискредитації,але мета поки що незрозуміла.Але при продовженні подібних дій “Нова пошта” планує звернутися до суду,та чи виграє вона справу…

Хто і навіщо

Невже ДФС діє в інтересах зацікавлених людей? А общуки у 15 областях кріїни-це прикриття для дискредитації компанії “Нова пошта”.Події останніх днів змушують замислитись над “прозорістю” роботи ДФС.Останні подїї і демонструють нам те,що в Украіїні порушують права людини,сьогодні це торкнулося й іноземних громадян,чиї посилки були незаконно  роспаковані.Влада робить те,що їй заманеться та  ми не повинні бути байдужими,ми мусимо відстоювати свої права.

Компанія “Реклор” та “Нова пошта” закликають росповсюджувати цю статтю на своїх сторінках у соцмережах для привертання уваги людей до порушення їх прав.