юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Лжец 2
2мая
Автор: admin
Лжец 2
Мирослав Продан: Ми створили систему критеріїв для блокування податкових накладних, які не перешкоджають легальному бізнесу

ДОВОЛЬНОЕ ЕБАЛО

Завдяки новому механізму системи блокування податкових накладних всі суб’єкти, які намагаються маніпулювати «схемно-податковим кредитом», блокуються. Для легального бізнесу нова система загроз не несе. Про це в інтерв’ю виданню «Деловая столица» заявив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

«Цього року ДФС отримала відповідні повноваження, і нам вдалося створити систему критеріїв, які блокують схемні податкові кредити, не створюючи перешкод легальному бізнесу, який чесно сплачує податки. Впродовж останніх тижнів я особливих нарікань від бізнесу на СМКОР не чув», – підкреслив Мирослав Продан.

За його словами, ДФС створено ефективний механізм оскарження помилково заблокованих накладних. Якщо раніше всі скарги подавалися на рівень центрального апарату, що значно ускладнювало процедурні моменти, то сьогодні вони розглядаються у регіональних територіальних підрозділах.

«Якщо скарга не розглянута у певний термін — накладна автоматично розблоковується і реєструється. Усі ці механізми ми неодноразово проговорювали з представниками бізнес-асоціацій, експертами. На мій погляд, спільно ми знайшли компроміс, який задовольняє і державу, і бізнес», – зазначив очільник ДФС.

За три тижні роботи нового механізму СМКОР оброблено понад 11 млн. податкових накладних, із яких система зупинила 18 тис. документів. Це лише 0,16% загальної кількості податкових накладних.

З 23 березня, моменту перезапуску СМКОР, проблема «схемних кредитів» практично вирішена.

Крім того, за словами в.о. Голови ДФС, нові критерії розробляє центральний апарат ДФС, а рішення про блокування у більшості випадків приймаються автоматично. Тобто одна людина на ці процеси зараз впливати не може, а отже і домовлятися зі співробітниками ДФС про розблокування фіктивних накладних не має сенсу.

Такой высер опубликовали на сайте ДФС…. это фиаско…это ложь….это держание людей и предпринимателей за тупых лошар….
Все делается вручную, все, абсолютно. Сидит десяток тупых выродков и клацают на кнопки. При этом думая, что заработают своим боссам бабла. Но это не так: основной критерий заключается в том, чтобы побольше предприятий закинуть в список рисковых. Даже если предприятие с позитивной историей, ее кидают в рисковые. Никому не интересно что к чему — сидит выродок и кидает фирму в рисковые, затем ждет от нее документов… каких-либо…зачем-то…для галочки…
Фишка в другом — сидит рядом другой выродок, который предлагает свои услуги и это работает.
Пугает другое — автоматически ничего не делается — компьютер выполняет программу, но не так как хочет продан или чурка, который был до него, поэтому все делается вручную, чтобы не несло это трепло.
А так, желаем всем успехов в борьбе со чмошниками)