юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Податковою інспекцією порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку
29мая
Автор: admin
Податковою інспекцією порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку

Саме так потрібно тлумачити електронне повідомлення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних

Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: — ЄДРПОУ: ‘ххххххх’. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів.

Справа в тому, що юридичного пояття «припинення договору» не існує. Припиняються лише зобов’язання у зв’язку з виконанням договору, розірванням чи закінченням строку дії договору. Однак, посадові особи ДФС України, усвідомлюючи, що діють навмисно, перевищуючи владні повноваження, перешкоджають здійсненню підприємницької діяльності. При цьому, надсилають цинічні відписки платникам податків та дають безграмотні роз’яснення щодо виконання приписів та інструкції, які самі не виконують.

Відбувається ситуація, при якій ДФС порушує інструкцію з підготовки та подання документів засобами телекомунікаційного зв’язку, однак самі її не виконують та присилають відповідь «Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: — ЄДРПОУ: ‘ххххххх’. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів.» При цьому, упускають питання ким саме порушено та цинічно використовують словосполучення «можливо, припинено…».

Дивує те, що така діяльність посадових осіб ДФС України залишається поза увагою правоохоронних органів. На сьогодняшній день, не притягнуто до кримінальної відповідальності жодного посадовця ДФС, який вчинив такий злочин, хоча прізвища їх відомі. Так, у Святошинському районі м. Києва зловживає посадовим становищем Кухельна Вікторія Сергіївна, яка зазначає себе інспектором ДПІ. У Києво-Святошинському районі таким інспектором є Каленчук Вадим Вікторович та інші. Звичайно, ці особи виконують незаконні вказівки своїх керівників. Утім, виконання злочинних наказів не виключає відповідальності за протиправні діяння.

Тому, поки суспільство чекає на реакцію правоохоронців, компанія «Реклор» втілюватиме юридичні послуги із притягнегння корумпованих злочинців з ДФС до відповідальності.