юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Рівень професійних знань працівників органів ДФС України надзвичайно низький
9июня
Автор: admin
Рівень професійних знань працівників органів ДФС України надзвичайно низький

Рівень професійних знань працівників органів ДФС України надзвичайно низький. Саме до таких висновків прийшли юристи Нашої компанії після направлення запитів та заяв з вимогою роз’яснити значення часто вживаного Контролюючим органом терміну «припинено Договір про визнання електронних документів». Нам хотілося дізнатися які правові підстави для одностороннього припинення договору про визнання електронних документів та якими нормативно-правовими актами врегульовано дане питання.

Отже, Ми в черговий раз звернулися з заявою до Державної фіскальної служби України до Головного Управління ДФС у м. Києві а також деяких територіальних органів ДФСУ. Адже у відповідності до податкового законодавства контролюючі органи зобов’язані надати податкову консультацію платнику податків. Як виявилося норми Податкового кодексу носять обов’язковий характер лише для платників податків. Сам же Контролюючий орган керується нікому невідомими законами, тому відповіді, роз’яснення на поставлені запитання ми не отримали.

Найцікавіша відповідь знайшла своє відображення у роз’ясненні ДПІ у Голосіївському районі м. Києва. Нам зазначили, (дослівно): «Оскільки ДПІ не мають право надавати письмові консультації, ДПІ у Голосіївському районі м. Києві пропонує направити запит про надання роз’яснень до контролюючого органу, яким може бути надано роз’яснення в письмовій формі з порушених питань з урахуванням вимог Порядку № 293.

Обурює те, що «висококваліфіковані» працівники ДФС України, зокрема в Голосіївському районі столиці, отримують заробітну плату з кишень платників податків.