юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Шахрайські схеми ДФС проти бізнесу в Україні
2июля
Автор: admin
Шахрайські схеми ДФС проти бізнесу в Україні

30.06.2017 — Прес-служба Державної фіскальної служби України заявила, що ДФС проведено семінар для платників
податків щодо електронної системи управління ризиками при адміністрування ПДВ

Консіліум на тему «Як розвести лоха»

Про основні аспекти запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (СМ КОР) йшлося під час семінару в ДФС для платників податків 29 червня 2017 року. СМОКР — Система задля витрушування грошей для чиновників дфс, на якій вже розікрали грошей більше ніж вона принесе у державний бюджет.

Участь у семінарі взяли фахівці ДФС, понад 200 платників податків, серед яких були представники Українського союзу промисловців і підприємців, Асоціації платників податків України, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торгівельної палати України, Громадської ради при ДФС та Верховної Ради України — ЧИТАЄМО ПРОМІЖ СТРОЧОКК — ЛЮДИ, ЯКІ НЕ ВИРОБИЛИ ЗА СВОЄ ЖИТТЯ ЖОДНОГО СУСПІЛЬНО-КОРИСНОГО ПРОДУКТУ.

Під час заходу в.о. Голови ДФС Мирослав Продан повідомив про новий механізм, запроваджений Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з ухиленнями від оподаткування, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків. Даний механізм є черговою шахрайською витівкою на державному рівні, що невиправдає себе як і ссистема електронного адміністрування. Адже для повноцінного функціонування системи її мають створювати аналітики та професіонали, а не шайка йолупів та шахраїв.

«Система побудована таким чином, щоб попереджувально реагувати на зловживання недобросовісних платників податків – не лише бачити потенційні порушення, а й унеможливити безпідставне формування податкового кредиту навіть до моменту подання податкової декларації з ПДВ, вже на стадії реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування», — зазначив Мирослав Продан. Насправді, система створена для викачування грошей з кишень підприємців. Посадовці, які переймаються розвитком бізнесу та інвестиційного клімату створюють умови для їх розвитку, а не постійні перешкоди, що ускладнюють людям роботу. Так що це чергова маячня від продана.

За його словами, у квітні 2017 року систему було запроваджено у тестовому режимі, а з 1 липня система буде функціонувати повноцінно. Чергова брехня — на момент виходу статті чудо-система не працювала.

Так, СМ КОР здійснюється ДФС на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за визначеною формою, яка відображає специфіку господарської діяльності платника окремо по кожному виду економічної діяльності.

У разі, якщо за результатами моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає визначеним критеріям, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється. Нечувана практика!

«В ДФС створений окремий структурний підрозділ, який буде розглядати пакети документів, що надаватимуться суб’єктами декларування з так  званими «відбитими» податковими накладними для прийняття остаточного рішення щодо приймання такої накладної або доведення до суб’єкта господарювання причин її не прийняття», — повідомив Мирослав Продан.

Продан повідомив, що несіть грошики в спеціальний підрозділ. Але навіщо, якщо таких підрозділів вже більше ніж платників податків?

Під час семінару фахівці ДФС також надали відповіді на запитання платників податків щодо окремих аспектів функціонування СМ КОР.

Питання були такі ж безглузді як і відповіді…

Хочемо повідомити ДФС та іншим там підрозділам, економічного аналізу, наприклад (якщо, звісно, самі працівники цього підрозділу їх рибьячими мізками розуміють що таке аналіз), що викачувати гроші своїми дешевими тюремними прийомчиками у вас не вийде. Краще йдіть працювати в поля та колгоспи — вийде більше користі.