юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Шахраї з ДФС переграють самі себе
9июня
Автор: admin
Шахраї з ДФС переграють самі себе

Цікава ситуація сталася в одному з обласних центрів України. Товариство підписало з територіальним органом Державної податкової інспекції ДФСУ договір про визнання електронних документів. Однак вже на наступний день після укладення угоди, як завжди без законних підстав, договір припинено в односторонньому порядку. Заблоковано роботу підприємства, яке навіть не встигло насолодитися процедурою подання електронної звітності.

Наразі нашими працывниками, які займаються юридичними послугами, подано позов до суду про визнання бездіяльності податкового органу щодо припинення в односторонньому порядку договору про визнання електронної документації. Також ми просимо зобов’язати територіальний орган ДФСУ зареєструвати податкові накладні.

Ми продовжуємо захищати права Бізнесу від свавілля органів ДФСУ. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому посадових осіб ДФСУ буде притягнуто до відповідальності за зловживання службовим становищем, а Бізнес зможе працювати без штучно створених перешкод з боку цих органів.