юридична консультація
язык: УКРАЇНСЬКА
язык: УКРАЇНСЬКА
Про компанію
Про компанію
Вітаємо Вас на сайті компанії «Реклор»!

Оскільки Ви знаходитесь на цій сторінці – це значить лише одне – Вам необхідна швидка і якісна послуга або правове або організаційне рішення, які складно, а, може бути, і неможливо знайти в іншій юридичній компанії.

Але, не варто сумувати – наші фахівці виконають необхідний обсяг робіт або знайдуть оптимальний спосіб (в тому числі, і безпрецедентний) правового або організаційного рішення правильно поставленого завдання.

У нашій компетенції: швидка реєстрація підприємств, фізичних осіб-підприємців; ліквідація підприємств, в тому числі і експрес-ліквідація; реєстрація змін адреси, директора, засновників підприємства; реєстрація прав на нерухоме майно; юридична допомога в судах та інших державних органах.
Ми також постачаємо бізнесу готові для діяльності підприємства і надаємо повний бухгалтерський супровід. А зміст нашого спілкування з клієнтом не виходить за межі нашого офісу.

З радістю відповімо на всі Ваші запитання!

З повагою та найкращими побажаннями,
Директор ООО «Реклор» Ю.В. Матковская

Аутсорсингова компанія «РЕКЛОР» створена як підприємство, яке надає вузькоспеціалізовані бухгалтерські та юридичні послуги.

Ми надавали бухгалтерські послуги, пов’язані з веденням обліку та здачею податкової звітності. З юридичних послуг – ми надавали допомогу по реєстрації і закриття підприємств. Але, наше вміння відповідати викликам часу і багаж досвіду привели до того, що, на сьогоднішній день, ми здійснюємо реалізацію комплексних рішень в юридичній та бухгалтерській сферах. Так, наприклад, наші клієнти можуть отримати не тільки разову послугу, пов\’язану з оформленням документів, а й комплексне бізнес-рішення, що зачіпає весь обсяг процесів – від початку підприємницької діяльності та до її завершення. Нашим клієнтам, в будь-який час, доступний повний правовий і організаційний консалтинг. А наш досвід ведення підприємницької діяльності дозволить замовникам наших послуг заощадити найдорожче, що у них є – час і гроші!

Відмінною рисою нашої компанії є правильно підібрана команда мотивованих фахівців. Це означає, що нашим клієнтам не потрібно думати про проміжні завдання і турбуватися про терміни виконання – ми робимо все «під ключ». Однак, є і робота, яку клієнтові доведеться зробити самому…

зв’язатися з нами і замовити послугу, а ми, з радістю Вам допоможемо!