юридична консультація
язык: УКРАЇНСЬКА
язык: УКРАЇНСЬКА
Бухгалтерські послуги
Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги в Україні

Хто з підприємців не бажав би володіти ситуацією щодо фінансового стану підприємства, не турбується про своєчасну здачу звітності, не мати податкових боргів і штрафів? Для цього потрібен якісний бухгалтерський облік. Шкода, але велика кількість людей з невисокими аналітичними здібностями і фізіологічними вадами, такими, як проблеми з концентрацією уваги думають, що можуть працювати бухгалтером. Це далеко не так. Робота бухгалтера полягає в поточному обліку прибуткових і видаткових операцій підприємства.

Перелік бухгалтерських послуг
Бухгалтерський супровід

Бухгалтерський супровід є сучасною спрощеної процедурою ведення звітностей на підприємстві. Більше не потрібно витрачати зайві гроші на оформлення нового співробітника і створення для нього робочих умов. Набагато простіше скористатися послугами професіоналів і платити виключно за результат виконаної роботи, що вельми заощадить фінанси.

Подання звітності

Створення та подання податкової звітності для багатьох новачків в малому бізнесі є справжнім випробуванням. Для цього потрібно вміти розраховувати всі доходи і витрати малого підприємства, враховувати безліч фінансових чинників, а також розбиратися в оформленні цього головного документа для податкової служби. Тому зовсім не дивно, що такою популярністю користуються послуга по створенню податкової звітності від фахівців.

Ведення бухгалтерського обліку

На кожному підприємстві, незалежно від його розмірів, капіталу або організації діяльності, обов’язково є бухгалтерський відділ. Саме ця частина є справжнім серцем і центром на приватному підприємстві. Тому зовсім не дивно, що саме від дії бухгалтерського відділку залежить, наскільки стабільною буде фінансова ситуація фірми.

Ведення бухгалтерського обліку

Послуга «ведення бухгалтерського обліку» є основною послугою нашої Компанії. Вона складається з 2 варіантів, самостійно визначених Клієнтом на вибір:

 1. Бухгалтерський супровід – частковий бухгалтерський аутсорсинг;
 2. Бухгалтерське обслуговування – повний бухгалтерський аутсорсинг.

Обидва ці поняття співзвучні, але не зовсім однакові. Пояснимо докладніше.

Бухгалтерський супровід переважно в разі, коли частина первинної документації виписує співробітник Вашої Компанії (менеджер, секретар, оператор і т.д.). В даному випадку ми виступаємо в ролі «головного бухгалтера»:

 • організовуємо бухгалтерський і податковий облік у Вашій Компанії;
 • формуємо облікову політику, виходячи з особливостей Вашої діяльності, з метою оптимізації оподаткування згідно чинного законодавства;
 • навчаємо Ваших співробітників оформляти первинну документацію відповідно до вимог законодавства;
 • здійснюємо контроль за правильністю всіх вхідних / вихідних первинних документів;
 • відображаємо в обліку всі господарські операції і контролюємо відображення в обліку операцій Вашими співробітниками;
 • складаємо та подаємо податкову, фінансову та іншу звітність;
 • ведемо кадровий облік;
 • представляємо інтереси Вашої Компанії у відносинах з контролюючими органами;
 • надаємо консультаційну підтримку.

Висновок: така схема роботи підійде Клієнтам, які самостійно ведуть частину документації, і головний бухгалтер потрібен їм для того, щоб організувати і проконтролювати правильність ведення обліку, проконсультувати з приводу оптимізації оподаткування, сформувати необхідні звіти.

Бухгалтерське обслуговування – послуга з ведення обліку, коли наші фахівці самостійно здійснюють всю бухгалтерську роботу і виступають в ролі «єдиного бухгалтера» Вашого підприємства:

 • протягом місяця ми формуємо і проводимо Вам всі вихідні первинні документи (рахунки, видаткові накладні тощо), банківські та касові документи, контролюємо необхідні платежі (податки, зарплата і т.д.);
 • в обговорені терміни ми отримуємо від Вас первинні документи, які також відображаємо в бухгалтерській програмі, робимо відповідні розрахунки по зарплаті, розраховуємо податки з урахуванням всіх нарахувань і утримань;
 • ведемо кадровий облік;
 • представляємо інтереси Вашої Компанії у відносинах з контролюючими органами;
 • за підсумками місяця, кварталу та року складаємо і здаємо необхідну звітність.

Висновок: працюючи за цим варіантом, Ви можете забути про ведення бухгалтерії. Ви економите на заробітній платі бухгалтера і створення робочого місця. Все роблять наші фахівці.

Ведення бухгалтерського обліку

Послуга

Для юридичних осіб

Спрощена система оподаткування

Спрощена система оподаткування + платник ПДВ

Загальна система оподаткування

Загальна система оподаткування + платник ПДВ

*) В базову вартість послуг включено бухгалтерський облік господарської діяльності Замовника:

 • відображення господарських операцій в 1С;
 • нарахування заробітної плати 3-м співробітникам;
 • формування та надання облікових регістрів;
 • складання та подання податкової, статистичної та іншої звітності;
 • представлення інтересів Замовника в стосунках з контролюючими органами;
 • надання консультацій з податкового та бухгалтерського обліку.

Для фізичних осіб – підприємців (ФОП)

ФОП на єдиному податку 1, 2, 3, 5 групи без ПДВ

– подача звітності, надання квитанцій / платіжок за єдиним податком і ЄСВ, контроль сплати податків, ведення книги доходів і витрат

ФОП на єдиному податку 3, 5 групи платник ПДВ

 • відображення господарських операцій в 1С;
 • нарахування заробітної плати 3-м співробітникам;
 • формування та надання облікових регістрів;
 • складання та подання податкової, статистичної та іншої звітності;
 • представлення інтересів Замовника в стосунках з контролюючими органами;
 • надання консультацій з податкового та бухгалтерського обліку.

Постановка бухгалтерського обліку

Пропонуємо постановку бухгалтерського обліку Компаніям і Приватним Підприємцям.

Скориставшись цією послугою, Ви будете впевнені в дотриманні на Вашому підприємстві всіх норм законодавства, правильному веденні бухгалтерського і податкового обліку.

Правильно організований облік дозволяє забезпечити контроль за використанням фінансових, матеріальних ресурсів, отримувати оперативну інформацію для прийняття управлінських рішень, мінімізувати витрати.

Дана послуга найбільш актуальна для нових організацій, так як дозволить їм з самого початку діяльності правильно вести бухгалтерський облік. А це, в свою чергу, допоможе запобігти появі неприємних ситуацій з податковою інспекцією та іншими органами в майбутньому. Також, послугою з постановки бухгалтерського обліку можуть скористатися і вже працюють Компанії.

Для нових організацій постановка бухгалтерського обліку включає в себе:

 • розробку облікової політики Компанії;
 • вибір найбільш вигідного податкового режиму (загальна або спрощена системи оподаткування) для Компанії в залежності від специфіки її діяльності;
 • постановку документообігу (в тому числі надання вказівок щодо заповнення документів в суворій відповідності з правилами законодавства);
 • розробку регістрів обліку та деталізацію плану рахунків, що враховують особливості бізнес-процесів підприємства (якщо є необхідність вести деталізований облік на підприємстві, наприклад, облік матеріалу за кількома параметрами: артикулу, виробнику, складів та ін.);
 • автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку.

Для діючих організацій постановка бухгалтерського обліку ведеться, як правило:

 • при відкритті нових напрямків діяльності;
 • для відновлення запущеного бухобліку;
 • з метою оптимізації документообігу;
 • при розробці нових або оптимізації діючих бізнес-процесів.

Вартість постановки бухгалтерського обліку визначається для кожної Компанії індивідуально

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Дана послуга актуальна, якщо:

 • з яких-небудь причин облік не вівся якийсь час;
 • Ви засумнівалися в професіоналізмі фахівця, який вів облік на підприємстві (виявлені значні розбіжності в актах звірок з покупцями і постачальниками, з податкової постійно надходять запити про надання інформації, залишки товарно-матеріальних цінностей в обліку не відповідають фактичним і т.д.);
 • при проведенні перевірок контролюючими органами виявлено помилки в звітах.

В ході відновлення обліку ми аналізуємо, відновлюємо і обробляємо первинні документи, перевіряємо і виправляємо відображення документів в регістрах бухгалтерського та податкового обліку, перевіряємо і здаємо уточнюючу звітність. При необхідності, консультуємо з приводу подальшого ведення обліку на підприємстві.

Вартість відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Послуга

Перевірки стану бухгалтерського і податкового обліків підприємства з наступною рекомендацією усунення виявлених порушень, контроль за виконанням усунень

Усунення виявлених порушень за результатами перевірок

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку (ціна залежить від документообігу в 1 місяць)

Нульова звітність

Всі суб’єкти підприємницької діяльності – підприємства та фізичні особи-підприємці зобов’язані регулярно представляти в контролюючі органи звіти про результати своєї діяльності. Цей обов’язок зберігається, навіть якщо Компанія тільки почала працювати або на якийсь час припинила свою діяльність.

Не тільки початківці, а й досвідчені керівники підприємств нерідко помиляються, вважаючи, що якщо фірма протягом певного періоду не працювала, і їй не потрібно платити за цей період податки, то подавати податкові декларації теж не потрібно.

Насправді, обов’язок звітування покладається на суб’єкт підприємницької діяльності в момент реєстрації та знімається тільки після його ліквідації. Навіть якщо підприємство не працює, воно все одно зобов’язана здавати податкову та фінансову звітність.

Якщо Ви не бажаєте стежити за змінами в законодавстві в сфері податкової, фінансової та іншої звітності – звертайтеся до нас і Вам не потрібно буде хвилюватися – забули Ви здати будь-якої звіт чи ні.

Вартість ведення нульової звітності

послуга Об `єм

Для юридичних осіб

Загальна система оподаткування кв.

Загальна система оподаткування + платник ПДВ міс.

Спрощена система оподаткування кв.

Спрощена система оподаткування + платник ПДВ міс.

Для фізичних осіб

Загальна система оподаткування рік

Загальна система оподаткування + платник ПДВ міс.

Єдиний податок 1, 2 групи рік

Єдиний податок 3, 5 групи кв.

Єдиний податок 3, 5 групи + платник ПДВ міс.

Бухгалтерський консалтинг

Як показує практика, питання бувають різні, але більшість відповідей лежать на поверхні і вже відомі. Проте, в складних і спірних ситуаціях доводиться вдаватися до довідників – податковому, трудовому, цивільно-правовому кодексу, шукати відповіді в тих чи інших законах.

До сфери бухгалтерського консалтингу відноситься:

 • розробка механізмів оптимізації оподаткування згідно чинного законодавства;
 • представництво інтересів в контролюючих органах;
 • консультування в частині виникають, що виникли податкових суперечок між Компаніями та контролюючими органами;
 • супровід податкових перевірок;
 • автоматизація бухгалтерського, управлінського обліків в програмі 1С;
 • розробка схем обліку та звітності для різних підрозділів підприємства;
 • навчання та інструктаж персоналу по складанню первинної документації та бухгалтерського обліку.

Дуже часто в процесі діяльності підприємства виникають питання з тих чи інших ситуацій, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку.

Ось деякі з них:

 1. Яка система оподаткування є найбільш придатною для Компанії на даному етапі її життя?
 2. Як оптимізувати оподаткування?
 3. Як знизити ризики?
 4. Який оптимальний спосіб фінансування діяльності підприємства вибрати і якими будуть податкові наслідки?

Наші фахівці проводять консультації з бухгалтерського та податкового обліку і з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Консультації можна отримати як в усній, так і в письмовій формі, з виїздом до Клієнтів в будь-який зручний час.

Телефонуйте і дізнайтесь більше про наших бухгалтерських послугах в Києві і по всій Україні!