юридична консультація
язык: УКРАЇНСЬКА
язык: УКРАЇНСЬКА
Аудиторські послуги
Аудиторські послуги

Аудиторські послуги по всій Україні

На даний момент для кожної компанії є дуже важливим моментом аудиторська діяльність. Без неї практично неможливо забезпечити нормальну працездатність фінансової структури підприємства. Послуги аудиторських фірм є незамінними для кожного підприємця, оскільки дозволяють забезпечити стабільну працездатність фінансової системи фірми або компанії.

Перелік аудиторських послуг
Обов’язковий аудит

У певний момент кожній компанії буде потрібно провести обов’язковий аудит. У цій ситуації необхідно скористатися тільки послугами професіоналів, які за своєю діяльністю відповідають всім вимогам Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Ініціативний аудит

Далеко не в кожному випадку потрібно обов’язково проводити комплексний аудит. У певних ситуаціях компаніям або фірмам досить буде провести вибіркову перевірку, яка буде стосуватися виключно окремих напрямків.

Аудиторські послуги по всій Україні

На даний момент для кожної компанії є дуже важливим моментом аудиторська діяльність. Без неї практично неможливо забезпечити нормальну працездатність фінансової структури підприємства. Послуги аудиторських фірм є незамінними для кожного підприємця, оскільки дозволяють забезпечити стабільну працездатність фінансової системи фірми або компанії.

Чому так вигідно скористатися послугами аудиторських фірм?

Фахівці нашої компанії гарантують клієнтам конфіденційність всіх послуг. База даних для всіх клієнтів є закритим інформаційним ресурсом. Доступ до нього мають лише обмежена кількість співробітників компанії, а дані використовуються виключно в робочих цілях. Інформація про клієнтів надійно захищена.

Якість аудиторських послуг компанії забезпечується системою контролю якості, аудиторських послуг, відповідність якої перевірена і підтверджена Аудиторською палатою України. Контроль якості аудиторських послуг в компанії «РЕКЛОР» є злагодженим, а також ретельно налагодженим процесом. Аудиторські послуги надають досвідчені фахівці, знання та досвід яких підтверджується щорічно Аудиторською палатою України. Важливо відзначити, що фахівці суворо дотримуються контролю якості, а ціна за їх послуги є максимально доступною для кожного підприємства.

При виконанні завдання з аудиту фахівці «РЕКЛОР» концентрують свою увагу на оцінці ризиків, які могли істотно вплинути на дані фінансової звітності та підлягають перевірці. Фахівці з міста Львів ефективно впроваджують єдиний підхід до методики, а також порядку проведення аудиту, і забезпечують ефективне документування його результатів. Всі аудитори «РЕКЛОР» і їх асистенти постійно підтримують і підвищують свій професійний рівень. Вони також стежать за останніми змінами в сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності та аудиту, ціна за який є досить доступною для підприємців.

Якість і відповідальність

Досить велика кількість підприємців по всій країні має власний бізнес, але не володіють необхідною інформацією, як використовувати фінансові ресурси. Послуги аудиторських компаній дозволяють не наймати окремого бухгалтера, але мати ідеальну звітність. Як результат, маємо високу ефективність та мінімальні витрати. Головна зручність аудиторської фірми у тому, що, отримавши тільки кілька консультацій на тиждень, ви зможете отримати ідеальні документи.

Однак звернувшись в супутні аудиторські послуги, користувачі часто не знають чітко, чого вони хочуть. Часто компанія через незнання замовляє повний аудит, хоча може обійтися лише кількома функціями. З якої причини краще за все доручити аудит перевіреному спеціалісту? Для чого взагалі краще віддавати аудит фахівцю?

  1. Зменшується ризик
  2. Відразу виявляються основні помилки.
  3. Оптимізуються витрати, і знижуються за рахунок їх аналізу.

Ми проводимо різні види аудиту (в тому числі обов’язковий аудит і ініціативний аудит суб’єктів). Тому кожний підприємець у місті Київ зможе застосувати ці послуги в повному обсязі, що підвищують ефективність, а також створює найкращі умови для ведення ефективного бізнесу. Аудиторські компанії надають багато різних послуг, серед яких ведення персональної бази даних, а також комплексні консультації по веденню бухгалтерського обліку.