юридична консультація
язык: УКРАЇНСЬКА
язык: УКРАЇНСЬКА
Юридичні послуги
Юридичні послуги

Юридичні послуги в Україні

Ми готові запропонувати юридичні послуги повного циклу – від створення підприємства до його ліквідації. Наша діяльність спрямована на максимально швидкий результат для замовника юридичних послуг. Так, наприклад, від заявки на реєстрацію підприємства і до внесення до реєстру даних про зареєстроване підприємстві у формі товариства з обмеженою відповідальністю, необхідно кілька годин. Можливі й термінові варіанти, коли внесення змін до єдиного державного реєстру підприємств займає лічені хвилини.

Також, ми здійснюємо широке представництво підприємств в органах державної влади за ключовими проблемних питань здійснення підприємницької діяльності.

Нижче, пропонуємо ознайомитися з основними видами юридичних послуг, які надає наша компанія.

Перелік послуг компанії
Реєстрація підприємств, ТОВ, ПП, ФОП, ПАТ, Фінансових компаній, некомерційних організацій.

Реєстрація підприємств (ТОВ, ПП, ФОП, ПАТ) є профільною діяльністю нашої компанії. Ми надаємо послугу повного циклу – що включає оформлення довіреності і протоколів з нотаріальним посвідченням, підготовка і подача державному реєстратору необхідних документів і виготовлення печатки і штампів.

По суті, ми – система реєстрації підприємств за принципом «єдиного вікна». Все, що Вам потрібно – це прийти до нас в офіс з оригіналом паспорта і кодом ІПН і в цей же день отримати повний пакет документів, що підтверджує реєстрацію підприємства і друк.

Реєстрація змін про підприємство в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Ця послуга передбачає реєстрацію змін про підприємство в єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зміни інформації про підприємство, які підлягають реєстрації:

– назви підприємства

– юридична та фактична адреса

– види економічної діяльності

– директор

– засновник

– контактний номер телефону

Для реєстрації змін інформації про підприємство необхідно надати виписку з ЄДРПОУ, останній протокол загальних зборів. Нотаріальне оформлення документом буде відбуватися в нашому офісі.

Ліквідація

У разі, якщо відбувається банкрутство підприємства або воно має великі заборгованості, з якими не можуть розрахуватися власники, то потрібно якомога швидше позбутися незручної юридичної особи. Юристи використовують виключно перевірені і законні методи, а також забезпечують своєму клієнтові повну конфіденційність. При необхідності, експерти надають послуги по переговорах з кредиторами і підготовки позову в суд, щоб довести правоту клієнта.

Ліцензування

Ліцензія є документом, який дозволяє займатися приватному підприємцю або підприємству певним видом діяльності. Тому, необхідно пройти через процедуру ліцензування. Якщо доручити справу перевіреним юристам, то можна в найкоротші терміни оформити необхідну ліцензію, щоб мати можливість заробляти на цій діяльності.

Реєстрація ТОВ

На сьогоднішній день в Україні діє величезна кількість підприємств ТОВ, а також інших подібних організацій. Кожна людина, яка планує створити свою фірму, самостійно вибирає той варіант, який їй найбільше підходить. Якщо було обрано товариство з обмеженою відповідальністю, то необхідно обов'язково детально дізнатися, яким чином відбувається порядок реєстрації ТОВ, а також що потрібно обов'язково при цьому знати для кожного майбутнього підприємця.

Реєстрація ФОП

Кожен громадянин України, згідно з Конституції, має право на ведення підприємницької діяльності. Для того, щоб відкрити ПП у 2016-2017, необхідно пройтися по багатьом інстанціям, а також зібрати значну кількість документації. Але, якщо людина хоче кардинально змінити свою долю і відтепер працюватиме тільки на себе, то потрібно бути підготовленим до всіх сюрпризів з боку закону. Реєстрація СПД в Києві і по всій Україні може бути доручена тільки досвідченим юристам, які швидко впораються з поставленим завданням.

Юридичне обслуговування підприємств

Компанія «РЕКЛОР» допомагає кожному підприємству перебувати в юридичній безпеки. Це включає в себе величезний перелік консультацій і всілякої допомоги, яка відноситься до юридичної діяльності. Надаються послуги з абонентського юридичного обслуговування діяльності підприємства. Це означає, що є можливість отримання комплексної юридичної допомоги з усіх питань, які стосуються діяльності юридичної особи та фізичної особи – підприємця. Дія подібної допомоги обмовляється заздалегідь і суворо виконується, слідуючи обумовленим термінам.

Юридичний аудит підприємства

Юридичним аудитом є повний аналіз усієї фінансової, а також юридичної діяльності конкретної компаній. Також через перевірку проходять окремі документи, які стосуються даного підприємства. Метою проведення її є знаходження можливих правових ризиків, ймовірність які можуть з’явитися під час фінансових операцій.

Наша компанія здійснює правове обслуговування організацій різних напрямків діяльності та форм власності. Це стосується, як дрібних підприємців, так і великих компаній. Наші фахівці надають весь комплекс послуг у сфері представництва та захисту інтересів громадян, а також юридичних осіб та інших суб’єктів господарювання в спеціалізованих господарському, а також адміністративному судах, вирішуючи питання в сфері цивільного та господарського права.

Створення (Державна реєстрація) суб’єктів господарювання – кінцевий етап створення комерційної організації. Вона має правовстановлююче значення.

Реорганізація (злиття, приєднання, поділ, перетворення) суб’єктів господарювання – є однією з форм як створення нової або ліквідації старої юридичної особи. Важливо зазначити, що за один раз можуть створюватися або ліквідуватися декілька фірм або компаній.

Ліквідація суб’єктів господарювання – є припиненням дії юридичної особи без правонаступництва, тобто при такій процедурі відсутній перехід прав, а також обов’язків до інших осіб.

Зміни у внутрішній структурі суб’єктів господарювання – зміна керівника, видів діяльності, та інших схожих випадків.

Юридичний (правовий) аудит – це комплексне проведення правового аналізу господарської діяльності підприємства або її окремих ділянок.

Абонентське юридичне обслуговування – це оперативна і регулярна підтримка суб’єктів господарювання.

Метою правового аудиту є визначення можливих порушень і ризиків в діяльності підприємства. Також дозволяє швидко визначити найкращий спосіб для їх ефективного усунення, а також нейтралізації будь-яких ризиків.

Наші спеціалісти здатні дати максимальну кількість даних стосовно підприємства, що вам належить. Грунтуючись на цій інформації, Ви самостійно приймаєте рішення про подальші дії, при необхідності можна скористатися допомогою від наших експертів.

Відома юридична фірма «Реклор» була створена шляхом об’єднання інтелектуальних і матеріальних зусиль, як її партнерів, так і професіоналів юридичної справи, які мають величезний досвід ефективної практичної роботи в різних галузях права. Саме тому ми зможемо допомогти нашим клієнтам в будь-якій ситуації, запропонувавши значний спектр юридичних послуг, які є необхідними для ведення бізнесу.

Партнери, які контролюють роботу фірми, забезпечують чітку та злагоджену роботу фахівців з юридичного права щодо всіх напрямків послуг, персонально відповідаючи за їх ефективність, а також переконливий кінцевий результат. Завдяки використанню такого підходу можна бути впевненим, що кожен клієнт отримає саме те, чого бажає від наших експертів.

Високі стандарти якості послуг, глибоке знання права, унікальний підхід в кожній справі являються головними чинниками, які впливають на успіх клієнтів.