юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів, що робити далі?
31мая
Автор: admin
Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів, що робити далі?

Що робити далі, якщо Ви отримали таку квитанцію:

Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: — ЄДРПОУ: ‘хххххххх’.
Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів.

  1. Ви можете звернутися до районної ДПІ, але Вас переадресують на номер телефону обласної ДФС, де запропонують залишити свої контакти і Вам зателефонує особа — куратор декількох районних ДПІ з пропозицією надати перелік документів, після чого пообіцяє записати Вас на «робочу групу». На робочу групу має зявитися директор підприємства особисто.
  2. На «робочій групі» обласної ДФС (ДФС м. Києва) директор має пояснити особливості діяльності підприємства, після чого буде прийнято рішення відновити договір чи ні.

В чому сутність таких дій з боку ДФС? А в тому, що вся ця процедура — цілком незаконна. Немає жодного нормативно-правового акту, яким регламентується діяльність ДФС по даній процедурі. Дана процедура не передбачена жодним процесуальним актом. У платника податків немає жодних процесуальних прав і все засновано на шантажі — якщо платник не виконає вимоги — не зможе провадити законну підприємницьку діяльність. Де факто — це обман платників податків з метою шантажу та вимагання. Де юре — злочин.

Який вихід з даної ситуації — звернення до суду в порядку адміністративного судочинства — права та процедура передбачені Кодексом адміністративного судочинства, гарантії виконання рішення суду, можливість вимагати компенсації за незаконну діяльність ДФС, можливість притягнення посадових осіб ДФС України до кримінальної відповідальності за незаконне припинення договору про визнання електронних документів та нанесенню збитків підприємствам та державі.

Наша рекомендація — масові звернення до суду для захисту своїх прав! Повне ігнорування незаконних вимог ДФС України! Звертайтесь до нас за юридичними послугами або ж, якщо вам потрібне абонентське юридичне обслуговування, і ми вам допоможемо!

Лише масові судові рішення допоможуть зупинити безлад та беззаконня з боку ДФС!