юридическая консультация
язык: Русский
язык: Русский
Новость
Новость
Новость - ОПГ ДФС
2июля
Автор: admin
ОПГ ДФС

В попередніх статтях ми неодноразово згадували про злочинні дії органів ДФС України.

Як виявилося, злочинна група налічує більше коло осіб ніж думалося. Окрім працівників територіальних органів ДФС України зацікавлені в завданні шкоди Підприємствам деякі працівники судової влади.

Зокрема, окремі судді при розгляді справ про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити певні дії щодо припинення Договору про визнання електронних документів органами ДФС в односторонньому порядку, працівниками Феміди умисно та безпідставно переносяться судові засідання. Деякі з суддів вимагають сплати додаткового судового збору, адже залишивши позовну заяву без руху з такої підстави, однаково коштує судовий збір як за оскарження в апеляційній інстанції протиправної ухвали так і вартість позовної вимоги немайнового характеру. Тому немає змісту подавати апеляцію, сплачений додатково судовий збір буде повернуто після ухвалення рішення.

Підводячи підсумок зазначимо, що шлях до захисту порушених прав всіяний перешкодами з боку органів різних гілок влади. Лише судова практика допоможе привернути увагу громадськості та увагу правоохоронних органів до свавілля, зловживання службовим становищем і як результат притягнення винних осіб до відповідальності.